Praca dla projektanta instalacji elektrycznych

PRACA – PROJEKTANTA INSTALACJI,  SIECI ELEKTROENERGETYCZNYCH nN/SN

REJON PRACY:

  • Warszawa i okolice.

ZADANIA:

  • Uzgadniania warunków przyłączeniowych, współpraca z zakładami energetycznymi,
  • Opracowywanie koncepcji projektowej, dokumentacji technicznych,
  • Przygotowywanie projektów elektroenergetycznych,
  • Opracowywanie projektów budowlanych i projektów wykonawczych,
  • Wspieranie pod względem technicznym i prawnym,
  • Wyjazdy w tern, wykonywania wizji lokalnej,
  • Uzyskiwanie niezbędnych opinii i uzgodnień,
  • Dobór urządzeń, aparatury,
  • Wykonywanie obliczeń elektrycznych,
  • Wykonywanie dokumentacji rysunkowej i opisowe, przedmiarowej,
  • Kontakt z klientami i instytucjami w zakresie uzgodnień,
  • Koordynacje miedzy branżowe,
  • Uzyskiwanie pozwoleń na budowę oraz wykonywanie zgłoszeń robót budowlanych dla inwestycji,
  • Koordynacja projektów branżowych,
  • Wykonywanie dokumentacji podwykonawczej,

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe, techniczne o kierunku: elektrycznym,
  • Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń,
  • Mile widziane Uprawnienia budowlane kierownika robót,
  • Doświadczenie z zakresu przygotowywania projektów elektroenergetycznych minimum 5 lat,
  • Znajomość prawa budowlanego oraz Norm,
  • Znajomość komputera, w tym programów: MS Office, AutoCad,
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność i odpowiedzialność, kreatywność,
  • Komunikatywność, zaangażowanie i pracowitość,
  • Pracowitość, terminowość, lojalność,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość instalacji teletechnicznych oraz umiejętność ich projektowania, mile widziana.

OFERUJEMY:

  • Pracę w stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją w branży elektroenergetycznej i elektrycznej,
  • Miłą atmosferę  w rozwijającej  się firmie,
  • Praca na terenie województwa mazowieckiego,
  • Wynagrodzenie: podstawa + premia za ilość, jakość wykonanych projektów,
  • Oferujemy umowę o pracę, mile widziana umowy B2B.
  • Oferujemy niezbędne narzędzia do pracy, auto służbowe.

INFORMACJE:

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi uczestnikami. Zainteresowanych prosimy o przesyłanie swoich kandydatur na w/w stanowisko wraz CV i LM. Aplikację na dane stanowisko prosimy wysyłać na email: praca@ietserwis.pl

Przy aplikowaniu na stanowisko prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926).

Przesłanie przez kandydatów aplikacje, CV oraz LM będą wykorzystane wyłącznie w celu rekrutacji na w/w stanowisko lub pokrewne. Administratorem danych jest IET SERWIS S.C., Warszawa, ul. Jagiellońska 78.

Skontaktuj się z nami:

 +48 (22) 670 00 76

 694 901 123

 biuro@ietserwis.pl