Firma IET SERWIS z siedzibą w Warszawie kompleksowo zajmuje się instalacjami elektroenergetycznymi oraz teletechnicznymi.

 

W naszej ofercie znajduje się m.in. projektowanie i wykonywanie instalacji, budowa przyłączy niskiego i średniego napięcia. Wykonujemy również prace związane z utrzymaniem i konserwacją instalacji i urządzeń elektroenergetycznych. Nasze usługi świadczymy dla klientów w Warszawie, a także na terenie województwa mazowieckiego oraz łódzkiego. Na rynku działamy od 2010 roku, nieustannie rozwijamy się i zmieniamy, aby jak najlepiej dostosować się do potrzeb naszych partnerów biznesowych.

Przy planowaniu i wykonywaniu prac elektroenergetycznych bardzo istotne jest dysponowanie odpowiednim potencjałem technicznym, czyli posiadanie odpowiednich urządzeń pomiarowych i maszyn. Najważniejsi są jednak ludzie z odpowiednią wiedzą i doświadczeniem branżowym – a tylko tacy znajdują się w szeregach naszych pracowników.

Obok wielu prac związanych z energetyką, nasza firma zajmuje się także budową i serwisem stacji transformatorowych. Jednocześnie oferujemy możliwość wynajęcia stacji transformatorowych do tymczasowego zasilnia obiektów. Ponadto wykonujemy przeglądy, pomiary elektryczne, termowizję. Świadczymy wiele usług z zakresu elektroenergetyki. Działamy kompleksowo, dlatego podejmujemy się realizacji nawet bardzo wymagających zleceń. Zapraszamy do kontaktu.

 

Więcej informacji o oferowanych przez nas usługach znajdziesz w zakładce Oferta gdzie można zapoznać się z oferowanymi przez nas usługami.